Türkiye Değişim Partisi'nden bir bomba daha 

Muhafazakar Yükseliş Partisi Ege Koordinatörü Metin Işık da, partisi ve görevinden istifa ederek, Türkiye Değişim Partisi'ne (TDP) geçti.

Türkiye Değişim Partisi'nden bir bomba daha 
26 Ağustos 2021 - 10:10
Mustafa Sarıgül'ün liderliğinde kurulan ve ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Türkiye Değişim Partisi'nin (TDP) Aydın İl Başkanı Selçuk Yasan ve yönetimi, TDP'ye çeşitli partilerin önemli isimlerini kazandırmayı sürdürüyor. Doğru Yol Partisi Aydın İl Başkanı Aydın Uyanık'ı TDP saflarına katarak siyaset dünyasında ses getiren Başkan Yasan ve İl Başkan Vekili Yılmaz Kutay'dan bir hamle daha geldi. Yasan ve Kutay'ın bir araya geldiği Muhafazakar Yükseliş Partisi Ege Koordinatörü Metin Işık da, partisi ve görevinden istifa ederek, TDP'ye geçmeye karar verdi.


TEŞEKKÜR ETTİ 

Kuşadası'nda yaşayan Işık'a partisine geçtiği için teşekkür eden TDP Aydın İl Başkanı Selçuk Yasan, ülke ve Aydın'a hizmet için çıktıkları yolda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. TDP'nin kapısının herkese açık olduğunu belirten Yasan, "Partimize katılmak isteyen hiç kimseye daha önce hangi partiye oy verdiğini veya üye olduğunu kesinlikle sormuyoruz. Biliyoruz ki bizim partimizin çatısı altında siyaset yapan herkesin ortak derdi, ülkemiz ve Aydın’ımızın gelişmesi ve kalkınmasıdır. Bu anlamda yapacağımız çalışmalara aramıza katılarak güç veren herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum