Sarıgül'e Çagrıda Bulundular

Türkiye Değişim Hareketi İzmir Örgütü Mustafa Sarıgül'e açık dan çagrıda bulundu

Sarıgül'e Çagrıda Bulundular
14 Ekim 2020 - 21:13 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 21:24
Reklam

BASIN VE KAMUOYUNA DUYURU

 
SARIGÜL GERÇEĞİ, ÜLKENİN GELECEĞİ ;
Türkiye Değişim Hareketi sayın Mustafa SARIGÜL’le, 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye’nin her yerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleri ile büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir.
 
İktidar iddiası ile partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde Genel Başkan değişikliğinin gerçekleşmesi ve gündem olmasından dolayı Türkiye Değişim Hareketi lideri sayın SARIGÜL bir fedakarlık göstererek parti kurmayı ertelemiştir.
 
Ancak beklentiler karşılık bulamamış bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır. Sayın SARIGÜL Belediye Başkanlığı döneminde; Marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması yanı sıra ötekisi olmayan anlayışla ülkenin bütününde herkese ve her kesime yaptığı hizmetlerle bilinmektedir.
 
Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde, Sayın SARIGÜL ve Yönetim anlayışına büyük bir teveccüh vardır.
TDH kadroları olarak kamu oyundaki beklentilerin karşılık bulması için sayın Mustafa SARIGÜL’ü TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNİ partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırıyoruz.14.10.2020
(Türkiye Değişim Hareketi İzmir Örgütü) 

Haberege.com.tr Genel yayın Müdürü Haticeylem KOÇ Köşesinde kaleme aldığı yazıda TDH nin  hareketlendiğini, Sarıgül den habersiz teşkilatlanmalarını tamamladığı istihbaratını paylaşmıştı.
Sarıgül'e baskı yapacaklarını yazan Koç,Sarıgülün bu çagrıya mutlaka cevap vereceğini dile getirmişti
Haticeylem Koç, bu defa Çare olakmı? Yazısı tıkla

YORUMLAR

  • 0 Yorum