Muhammed Mustafa Özdemir Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Muhammed Mustafa Özdemir Ramazan Bayramı Münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Reklam
Muhammed Mustafa Özdemir Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı
13 Mayıs 2021 - 13:25
Reklam
Muhammed Mustafa Özdemir mesajında, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşliğin yanı sıra coştukça coşan bir sevgi selinin tarifi olduğunu belirterek, "Rabbimden bizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

İslam aleminin, ‘on bir ayın sultanı’ olan Ramazan’ı uğurluyor olmanın hüznünü yaşıyoruz dediği mesajında, “Bir rahmet, mağfiret ve bereket ayını bir sefer daha geride bırakıyor, Recep ve Şaban aylarıyla müjdelenen mübarek Ramazan ayına bir kere daha sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşmayı ‘Cenabı Hak hepimize nasip eylesin’ diyiyoruz.

Bu öyle bir mübarek ay ki; giderken bile bayram gibi sevgi ve coşku dolu günlere bizi emanet edip gitti. Kuşkusuzki Ramazan ayının verdiği emanet başımız ve gözümüz üstünedir ve işte bu sebepledir ki, Ramazan ayı gibi, inanan kişiler için Ramazan bayramı da bir o kadar mübarek ve huzur dolu günlerdir.

Bütün Müslüman aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun! Yüce Allah, bizleri daha mutlu ve huzurlu nice bayramlarda coşkuyla, kardeşlikle ve sevgiyle hepimizi buluştursun.

Bu duygu ve düşüncelere coşkuyla inanarak Müslüman kardeşlerimin Ramazan Bayramını canı gönülden kutluyor. Ramazan Bayramının ülkemize, islam alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve bereket getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum dedi.

YORUMLAR

  • 2 Yorum