Kaymakam Şahiner, şampiyon sporcuyu kabul etti

MUĞLA (AA) - Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İşitme Engelliler Tenis Türkiye Şampiyonası'nda tek ve çiftlerde Türkiye şampiyonu olan milli sporcu Sercan Yeşilova'yı makamında kabul etti. Adana'da düzenlenen organizasyondan şampiyon...

Kaymakam Şahiner, şampiyon sporcuyu kabul etti
18 Mayıs 2018 Cuma 12:24

MUĞLA (AA) - Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İşitme Engelliler Tenis Türkiye Şampiyonası'nda tek ve çiftlerde Türkiye şampiyonu olan milli sporcu Sercan Yeşilova'yı makamında kabul etti.

Adana'da düzenlenen organizasyondan şampiyon olarak dönen Yeşilova, Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği (ÇALIŞ-DER) Başkanı Mete Ay ile Kaymakam Şahiner'i ziyaret etti.

Başarısından dolayı Yeşilova'yı tebrik ederek altın hediye eden Şahiner, "Ülkemizin bu anlamda madalyalara ihtiyacı var. İnşallah gencimiz uluslararası arenada da Türk bayrağını dalgalandırır." dedi.

Mete Ay da engelliler haftasında Fethiye'nin gururu olan Yeşilova'nın şampiyonlukla dönmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Ay, Yeşilova'nın eylül ayında yapılacak İşitme Engelliler Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edeceğini bildirdi.

Kaymakam Şahiner'e hediyesi için teşekkür eden milli sporcu Yeşilova da, uluslararası arenada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istediğini kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.