Kurtlar Vadisi'nin Deli Hikmet ile Memati'si yıllar sonra bir araya geldi!

Yayınlandığı günden itibaren efsane yapımlar arasında yerini alan Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz karakterleri hala hafızlarda. Vadi'nin kendisiyle birlikte efsaneleşen oyuncularından Deli Hikmet ve Memati yıllar sonra bir araya geldi. İkiliyi birlikte gören hayranları eskilere daldı .

Kurtlar Vadisi'nin Deli Hikmet ile Memati'si yıllar sonra bir araya geldi!
15 Temmuz 2021 - 17:48

2007 – 2012 yılları arasında Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kurtlar Vadisi oyuncuları izleyiciler tarafından hala merak ediliyor.

Dizi sonrası farklı yapımlarda da rol alan usta oyuncular sosyal medya hesaplarından zaman zaman bir araya gelip paylaşım yapıyor.


Son olarak Kurtlar Vadisi'nin Deli Hikmet karakterini canlandıran Erdem Ergüney ile Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun bir ödül töreninde buluştu. İkilinin son hali sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Kurtlar Vadisi Yeniden Mi Çekiliyor?

'Kurtlar Vadisi'nde 9 yıl boyunca canlandırdığı 'Memati Baş' karakteriyle tanınan Gürkan Uygun, dizinin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında da konuştu.

Ünlü oyuncu, "Bu söylentileri ben de sizler gibi duyuyorum ama bir bilgim yok" ifadelerini kullandı.

Deli Hikmet Kimdir?

Ali'nin en iyi dostudur. Küçük dükkanında TV tamir ederken bir yandan da ülkede olup bitenler üzerine ve Derin Devlet hakkında komplo teorileri üretmeye bayılan bir kişiliktir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum