Erbakan Hoca bugünleri 1992 anlatmış

Barzani, bugün yapılan IKBY Bağımsızlık referandumu ile Kürdistan'ın temellerini atmaya çalışırken, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca'nın 1992 yılındaki konuşması tekrar akıllara geldi.

Erbakan Hoca bugünleri 1992 anlatmış
25 Eylül 2017 Pazartesi 12:14

1992 yılında Milli Görüş Lideri Merhum Necmettin Erbakan Hoca, kürsüde hitap ederken, "Dış güçler Kürdistan'ı kuracak" diyerek bugün yapılmaya çalışılan büyük planı 25 yıl öncesinde bizlere göstermiş, ABD-İsrail'in yardımlarıyla Kürdistan'ın kurulacağını söylemişti.

Necmettin Erbakan: Dış güçler Kürdistan'ı kuracak

Erbakan Hoca'nın bu konuşmaları bugünün en çok izlenen ve paylaşılan videoları arasına girereken, sosyal medyada da bağımsızlık referandumu ile birlikte en çok konuşulan konulardan oldu.

Komplo teorisi demişlerdi

Erbakan, yıllardır söylediklerinin bazı çevreler tarafından komplo teorisi olarak nitelendirildiğini ve Irak'ın işgalinden sonra o çevrelerin gözlerinin fal taşı gibi açıldığını da kaydederek, "Suriye için yapılanlar dikkatle incelendiğinde bizim yıllardan beri söylediklerimiz bu gerçekleri 'o zaman efendim bunlar komplo teorisidir, gerçeklerle alâkası yoktur' diye karşılamaya kalkışanların gözlerinin fal taşı gibi açılması lazım. Söylediklerimizin nasıl gerçek olduğunu şimdi acı acı görüyoruz. Bu gerçekleri örtbas etmek isteyenlerin gafletlerinden, dalaletlerinden dolayı meydana geliyor" şeklinde açıklamıştı.

http://video.habervaktim.com/videolar/merhum-milli-gorus-lideri-prof.-dr.-necmettin-erbakanin-1992-konusmasi.mp4

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.