"Ramazanda Filistin için dua edelim"

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, ramazan ayının bahşettiği kardeşlik duygusu içerisinde Filistin için, mazlum Müslümanlar için dua edilmesini istedi.Ramazanoğlu, yayımladığı mesajda, başı rahmet, ortası mağfiret,...

16 Mayıs 2018 Çarşamba 16:21

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, ramazan ayının bahşettiği kardeşlik duygusu içerisinde Filistin için, mazlum Müslümanlar için dua edilmesini istedi.

Ramazanoğlu, yayımladığı mesajda, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan ramazana ulaşmanın heyecanının yaşandığı bugünlerde ne yazık ki yakın coğrafyadaki insani krizlerle ve katil İsrail askerleri tarafından katledilen onlarca Filistinli Müslümanın hüznüyle bu aya kavuştuklarını belirtti.

İsrail'in en büyük desteği başta ABD ve batılı devletlerden almayı sürdürdüğünü aktaran Ramazanoğlu, şunları kaydetti:

"400 yıl bu topraklara hükmeden ecdadımıza baktığımızda sadece Müslümanların değil Yahudilerin ve Hristiyanların da huzur içinde yaşadığı, ibadetlerini özgürce yaptıkları bir Filistin görmekteyiz. Maalesef bugün İsrail'in işgaliyle bu bölgede kan, gözyaşı, zulüm ve haksızlıklar sıradan hale gelmiştir. Zalimlere karşı kazanacağımız zafere giden yol bir ve beraber olmamızdan geçiyor. Ramazan ayının bizlere bahşettiği kardeşlik duygusu içerisinde Filistin için, mazlum kardeşlerimiz için hep birlikte dua edelim."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.