Dönüşüm Türkiye Değişim Partisi ile Olacak

Akçay , Türkiye'nin Değişim ve Dönüşümü Türkiye Değişim Partisi ile Olacak

Dönüşüm Türkiye Değişim Partisi ile Olacak
03 Ocak 2021 - 22:58 - Güncelleme: 03 Ocak 2021 - 23:10
Reklam

Kütahya’nın Sevilen Simalarından Siyasetçi İş İnsanı Erciyaz AKÇAY Türkiye Değişim Partisi Kurucuları arasında yer aldı.

Mustafa Sarıgül’ün A Takımında, yer alan Kütahya’nın Sevilen Kanaat önderlerinden Siyasetçi İş İnsanı Erciyaz AKÇAY’ın Türkiye Değişim Partisi Kurucular Kurulunda yer alması Kütahya’lı hemşehrileri tarafından sevinçle karşılandı.
Erciyaz AKÇAY, Türkiye Değişim Partisinin ilkeleri arasında asla ve asla ayrımcılık yoktur. Sağcı - Solcu , Alevi - Sunni , Kürt- Türk-Laz-Çerkez-Arap gibi ırk ayrımı yoktur. Biz 81 İlin 7 bölgenin hasret ve özlemle beklediği barışın kardeşliğin umudun teminatı olarak yola çıktık. Şuan Partimize oldukça fazla bir teveccüh ve katılım var. Artık ayrıştırmadan, ötekileştirmeden siyaset yapacak tüm halkımızı bizlere yol arkadaşlığı yapmaları için bekliyoruz. Beni bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül'e çok teşekkür ediyorum. 
Artık Türkiye'de değişim zamanı diyoruz. Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül başkanlığında biz Türkiye Değişim Partisi olarak diyoruz ki, artık söz milletindir”

YORUMLAR

  • 0 Yorum