Aşk yaşadıkları iddia edilen Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel çiftinden sürpriz pozlar!!

Oyuncu Kaan Yıldırım'ın Hadise'den ayrıldıktan kısa süre sonra manken ve sunucu Çağla Şıkel ile aşk yaşamaya başladığı öne sürülmüştü. Çeşme'de tatil yapan Yıldırım ve Şıkel çiftinden ilk görüntü ortaya çıktı.

Aşk yaşadıkları iddia edilen Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel çiftinden sürpriz pozlar!!
10 Temmuz 2021 - 17:35

Uzun süredir birlikte olan hatta evlilik kararı alan Hadise ile Kaan Yıldırım çifti, geçtiğimiz haftalarda şaşırtıcı bir kararla yollarını ayırdı. Yıldırım'ın ise ayrılık sonrası çıktığı Çeşme tatilinde Çağla Şıkel ile yakınlaştığı ileri sürülmüştü. Çiftin ilişkisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

ÇİFTTEN İLK GÖRÜNTÜ

Magazin Hattı programında, gündeme bomba gibi düşen aşk iddiasının ardından sessizliklerini koruyan çiftin ilk görüntüsü ortaya çıktı. 34 yaşındaki Kaan Yıldırım ile 42 yaşındaki Çağla Şıkel, Çeşme'deki bir yerde sohbet ederken görüntülendi.

Çağla Şıkel'in hakkında çıkan aşk iddiasının ardından yakın çevresine "Kaan Yıldırım arkadaşım" dediği de ileri sürüldü.Aşk yaşadıkları konuşulan Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel'den ilk görüntü geldi

2 ÇOCUĞU VAR

7 yıl şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile evli kalan Çağla Şıkel'in Kuzey ve Uzay adında 2 erkek çocuğu var.

HADİSE DE YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Kaan Yıldırım ile Çağla Şıkel'in aşk dedikodusunun ardından Hadise de iş insanı Mehmet Dinçerler'le görüntülendi. İkilinin yan yana samimi fotoğrafları ortaya çıkarken gittikleri mekana da el ele girdikleri öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum